info@ekolraf.com +90 212 909 91 93

Klasör ve kutulu arşiv sistemlerinde tercih edilen raf sistemi maliyet olarak ucuz olmasından dolayı firmalar tarafından çokça tercih edilmektedir.

Ayrıcı küçük depolarda ve evlerde kullanılmaktadır.

Arşivler;arşivlenecek döküman ve evrakların belli bir düzen içinde istiflenmesi,aranıldığında kolay bulunması ve evrakların zarar görmeden saklanması amacıyla oluşturulur.

Bunun için de en önemli etken uygun bir raflama yapılmasıdır.Oluşturulacak arşivlerde kullanılan en yaygın raf sistemi PORTATİF ÇELİK RAF SİSTEMİ dir.

Ekonomik ve portatif oluşu sebebiyle en çok tercih edilen raf sistemidir.Klasörler için raf derinliği 31cm,raf aralığı ise 37cmdir.2.00mt yüksekliğindeki ARŞİV RAF ünitesine 60 adet,2.50mt yüksekliğindeki ARŞİV RAF ünitesine 72 adet,3.00mt yüksekliğindeki ARŞİV RAF ünitesine 84 adet klasör koyulabilir.

Bu sistem bildiğimiz klasik PORTATİF ÇELİK RAF SİSTEMİ’dir.Delikli profillere istenilen ölçülerdeki tablaların cıvata ile bağlanmasıyla oluşur.Tamamen portatif olup montaj ve de-montaj özelliklerine sahiptir.Raf aralıkları istenildiği gibi ayarlanabilir.Depolardaki küçük ve orta ağırlıklı malzemelerin istiflenmesi için en ideal,portatif ve ekonomik raf sistemidir.Yan ve arkaları sac ile kapatılabilir.

Bu sistem bildiğimiz klasik PORTATİF ÇELİK RAF SİSTEMİdir.Delikli profillere istenilen ölçülerdeki tablaların cıvata ile bağlanmasıyla oluşur.

Tamamen portatif olup montaj ve de-montaj özelliklerine sahiptir.Raf aralıkları istenildiği gibi ayarlanabilir.Depolardaki küçük ve orta ağırlıklı malzemelerin istiflenmesi için en ideal,portatif ve ekonomik raf sistemidir.Yan ve arkaları sac ile kapatılabilir.

Örnek Uygulamalar: