info@ekolraf.com +90 212 909 91 93

İki yanı ve arkası kapalı,ön tarafı kitlenebilir kapaklı dolap sistemidir.Farklı ürünlerin kilitli bir şekilde muhafaza edildiği durumlarda tercih edilir. Dosya dolabı ölçüleri: standart dolap 42x92x198 yarım boy dolap 42x93x128 küçük boy dolap 42x98x98

Örnek Uygulamalar:

Sistem, klavuz tekerlekler vasıtası ile özel olarak hazırlanmış raylar üzerinde hareket ederek birbirinden açılan ve birbirine yanaşan seri dolaplardan oluşmaktadır.

Dolapların hareketi, dolap üzerindeki direksiyonu döndürerek sağlanır. Dolapların kullanımı birbiri arasında açılıp kapandığı için tek koridor sistemiyle çalışır.

Açılır kapanır tek koridorda çalışıldığı için alandan % 60 tasarruf sağlanır.Sistem raylar üzerinde çalışan tekli,2li,3lü veya 4lü sıra dolaplardan oluşur.

Blok başına sabit tek taraflı, devamında çift yüzlü kapaksız ve grup sonuna çift yüzlü ve kapaklı dolap konur. Grup başındaki dolaplarda merkezi kilit olduğundan tüm sistem tek anahtar ile kilitlenir.

Sistemin hareketlendirilip durdurulması şasi tabanına ve dolap gövdesine bağlı dişli sayesinde kolay ve rahat bir şekilde sağlanmaktadır.Dolap ön yüzlerine koyulan lastik fitil sayesinde tozdan korunmuş olur.

Sistem monte ve demonte özelliklerine sahiptir.İlave ve eksiltmeler yapılabilir.

Örnek Uygulamalar: